Продам пиловник сосни на електронному майданчику ТБ УЕБ

Хочете придбати пиловник хвойних порід за повністю прозорою процедурою, уникаючи посередників та корупційних відкатів? Беріть участь в електронних аукціонах Prozorro.Sale. Починаючи з 01 лютого 2020 р. купити необроблену деревину та ліс-кругляк, заготовлений українськими лісгоспами, можна на майданчику ТБ «Українська енергетична біржа».

Поки що на аукціони потрапляє лише чверть від планових обсягів місячної заготівлі. До того ж, дія прийнятої урядом Постанови «Про впровадження експериментального проекту з реалізації необробленої деревини на електронних аукціонах» поширюється лише на найбільші лісгоспи, які за результатами 2018 р. мають понад 10 млн. грн. прибутку. Однак влада вже працює над змінами існуючих нормативів, плануючи завести весь ринок лісових ресурсів на аукціони Прозорро.Продажі.

Особливості продажу пиловника хвойних порід на електронних аукціонах

Сам по собі пиловник являється основою для виготовлення різноманітної деревної продукції. Це цілі, попередньо не оброблені стовбури повалених дерев, які розпилюють впоперек, одержуючи у місці розпилу рівний круглий зріз. Пиловник отримують після відділення від хлиста спиляного дерева (незалежно від його породи) кореня, гілок і сучків.

В Україні пиловник хвойних порід зазвичай використовується у промисловому або приватному будівництві, у сфері народних ремесел, для виготовлення меблів, інструментів, канцтоварів, елементів декору. Для продажу на аукціонах Prozorro.Sale відбирають великі лоти – розміром від 150 куб. м та зі стартовою ціною понад 200 000 грн.

Якщо говорити про дерева хвойних порід, найчастіше на торги виставляють пиловник, отриманий із сосни звичайної, ялини, сосни чорної австрійської. Дана сировина має відповідати певним стандартам, зокрема, за товщиною по зрізу на кінці верхівки:

  • для пиловника великого формату – з діаметром більше 26 см;
  • для дерев середнього формату – діаметр від 14 до 24 см.

Продам пиловник сосни на майданчику Прозорро.Продажі

Реалізація пиловника хвойних порід на прозорих торгах допомагає вивести з тіні ринок деревини, а одержані кошти направити на розвиток лісозаготівельної галузі. Тепер купити лісоматеріали будь-якого сорту та класу якості зможе будь-хто, а правила змагання на аукціоні нарешті стали однаковими для всіх.

Лише протягом останніх восьми місяців на підключених до Центральної бази даних майданчиках, у тому числі платформі sale.ueex.com.ua, проведено 979 прозорих торгів, у результаті яких держава вже отримала 238 млн. грн. прибутку. Лідерами серед покупців стали ТОВ «Верба-ВВ» та ТОВ «Ресурсліс», які сплатили до бюджету 16 і 14,7 млн. грн. відповідно.

Якщо вас теж цікавлять запити на зразок «Продам пиловник сосни», швидше реєструйтеся на сайті sale.ueex.com.ua. Багато навчальних інструкцій на YouTube-каналі майданчика ТБ «УЕБ», а також докладні консультації наших менеджерів на кожному етапі торгів забезпечать перемогу. Вчасно дізнатися про проведення аукціону ви зможете з нашої Email-розсилки або спеціального Telegram-бота.

title__
message_time__
m_text__ vibtn__