logo-prozorro акредитований майданчик

Українська енергетична біржа підвищує результативність торгів Прозорро.Продажі

За квітень 2017 року через електронний майданчик Української енергетичної біржі подані заявки учасників на торги загальною сумою майже 14,7 млн грн. За результатами проведених аукціонів, вартість активів, на які було подано заявки зросла на 15,9% і склала 17 033 074,49 грн.
За результатами торгів, було реалізовано 1 об’єкт нерухомості та 7 прав вимог. В середньому, на один лот було допущено 2,5 учасників, що свідчить про достатньо високий рівень конкуренції на торгах. Це дозволяє виявити ринковий рівень цін на різні активи, адже найоптимальнішою кількістю учасників на торгах є 3-5. З умови меншої кількості є висока вірогідність змови, а за більшої – можливе затягування процесу визначення переможця.
За результатами проведених торгів експерти біржі відзначають зростання кількості учасників на 20%, а також зростання активності щодо викупу прав вимог серед фізичних осіб. Так, за перший квартал 2017 року було реалізовано на 10% більше прав вимог.
«Українська енергетична біржа – це прозорий та сучасний торговий майданчик, який забезпечує прозорі умови торгівлі та зручний інтерфейс для користувачів. Ми створили декілька унікальних сервісів саме для системи Прозорро.Продажі та постійно працюємо над їх вдосконаленням, а тому зростання результативності торгів на нашому торгівельному майданчику є результатом нашої командної роботи», - заявив генеральний директор Української енергетичної біржі Олександр Коваленко.
Українська енергетична біржа запровадила на власному сайті можливість підписки на розсилку нових аукціонів за обраними категоріями. Клієнти Української енергетичної біржі мають можливість подати заявку або через форму на сайті, або через колл-центр про купівлю права вимоги і спеціалісти біржі допоможуть організувати процес викупу згідно чинного законодавства та з мінімальними затратами.
Бажаємо вам вдалих торгів!