Куплю брус сухостій на електронному аукціоні Prozorro.Sale

Потрібен сухостій? Купити його за вигідною ціною та зрозумілою, відкритою для всіх процедурою ви зможете на електронних аукціонах Прозорро.Продажі. Учасники докладають мінімум зусиль, при цьому процес купівлі-продажу відбувається чесно. Для перемоги вам потрібно обрати надійний майданчик, вчасно подати необхідні документи та визначитися зі стратегію ведення торгів.

Особливості продажу сухостою на аукціонах Prozorro.Sale

У оголошеннях на зразок «Куплю брус сухостій» йдеться про окремий вид лісоматеріалів, а саме повністю висохлі дерева, що підлягають плановій санітарній вирубці. У лісі вони з’являються після сильних засух, пожеж, внаслідок появи різних хвороб, розмноження шкідників, механічного пошкодження кореневої системи, листяного покрову або кори, природних процесів старіння і усихання.

Щоб не витрачати час дарма, з питанням «Куплю дошку сухостій» одразу звертайтеся до експертів ТБ «Українська енергетична біржа» - акредитованого майданчика системи Prozorro.Sale. Продаж необробленої деревини – один з популярних напрямків проведення електронних торгів. Раніше деревообробні комбінати та індивідуальні приватні підприємці напряму зверталися до керівників лісгоспів з наміром придбати сухостій, пиловник або деревну сировину технічного призначення. Однак такі угоди часто закінчувалися корупційними договорняками – покупці мали платити відкати чи свідомо погоджуватися на невигідні умови.

У 2019 р. влада нарешті поклала цьому край, ухваливши Постанову №1178, яка стосується продажу лісу на відкритих аукціонах Прозорро.Продажі. Оскільки в Україні немає закону про вирубку сухостою, його заготівля регулюється Лісовим кодексом та рядом постанов КМУ на зразок «Про затвердження Санітарних правил в лісах» та «Про затвердження Правил рубок головного користування» (зокрема в Карпатах).

Тож починаючи з 01 лютого 2020 р. мінімум чверть від запланованих місячних обсягів заготівлі лісгоспи виставляють на торги, використовуючи для цього систему Прозорро.Продажі та підключені до Центральної бази даних електронні майданчики. Унікальний стартап, завдяки якому Україна крок за кроком долає корупцію, був створений у 2016 р. Над його розробкою спільно працювали активісти і волонтери, Міністерство розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства, Фонд гарантування вкладів фізичних осіб, НБУ та незалежна антикорупційна громадська організація Transparency International Україна.

Сьогодні продаж та здача в оренду державної і комунальної нерухомості, автомобілів, земельних ділянок, залізничних вагонів, прав на вимогу кредиту або розробку корисних копалин відбувається за чесними та однаковими для всіх правилами. Відтак за чотири роки на спеціальних онлайн-платформах, у тому числі майданчику sale.ueex.com.ua, вже проведено 313 тис. публічних торгів, які поповнили державний та місцеві бюджети на 29 млрд. грн.

Куплю сухостій сосни на електронному майданчику ТБ «Українська енергетична біржа»

Найбільшою популярністю на публічних торгах Prozorro.Sale користується сухостій сосни, верби, дубу. Його продають у вигляді дошок або брусів довжиною від 1 до 4 м. Відповідно до діючих нормативів, на майданчику sale.ueex.com.ua ви зможете купити великі партії сухостою сосни та інших дерев обсягом від 150 куб. м з бюджетом мінімум 200 тис. грн. Такі лоти підлягають обов’язковій реалізації саме на Прозорро.Продажі, однак чимало лісозаготівельних організацій користуються даною опцією на постійній основі.

Бажаєте купити сухостій чесно та прозоро? Звертайтеся до наших консультантів за телефоном (044) 337-77-65. Підпишіться на сторінку ТБ «УЕБ» у Facebook та зручну Email-розсилку і будьте в курсі останніх новин у сфері електронних аукціонів. Також вам у цьому допоможе Telegram-бот – тут актуальні торги можна швидко відсортувати за категорією або конкретним регіоном.

title__
message_time__
m_text__ vibtn__