Продаж сировини для рудстійки на аукціонах майданчика ТБ УЕБ

Сировиною для рудстійки виступають круглі лісоматеріали, які потім використовуються для кріплення у шахтах та рудниках. Це важливий матеріал для гірничорудної та вугільної промисловості. Лісозаготівельні підприємства є основними поставниками сировини для її виготовлення: сосни, ялини, ялиці, модрини, кедра, берези.

Знайти ці лісоматеріали ви можете на майданчику ТБ “Українська енергетична біржа”, який займається реалізацією деревини на Прозорро.Продажі. Реєструйтеся та беріть участь у чесних та зручних онлайн-аукціонах.

 Сировина для рудстійки – характеристика та виготовлення кріплень

Сировиною для рудстійки вважаються круглі сортименти, які після обробки застосовують для кріплення гірничих виробок. Такі ж матеріали для експорту мають назву пропси. Різноманітність типів, діаметру та довжини рудничної стійки залежить від технологічних вимог споживача.

Довжина кряжів для вугільної промисловості дорівнює 0,5-6,5 м, а діаметр від 8 до 24 см, а для гірничорудної ці цифри складають від 1 до 4,5 м та 12-38 м. Поставка основної частини кріплення відбувається без окорки. Процес обкорування проходить уже безпосередньо на лісових складах шахт за допомогою корувальних верстатів.

На лісозаготівельних підприємствах виробництво рудстійки відбувається на поточних лініях з розкряжуванням сировини електро- або дисковими пилками. Отримані матеріали відправляють на сортувальний лісотранспортер, який розподіляє його відповідно до розмірів і об’єму та формує в пачки. При виготовленні рудстійок вихід готової продукції від об’єму сировини складає 95%.

Скористайтеся прозорими аукціонами з продажу необробленої деревини в електронній системі Prozorro.Sale та станьте частиною чесного зеленого бізнесу. Публічні аукціони допомагають обмежити корупційні схеми у сфері лісництва і не тільки. Адже постійно на Прозорро.Продажі відкриваються нові напрямки реалізації різноманітних державних об’єктів, що доводить ефективність відкритих торгів. 

Їх перевагами є також встановлення справедливої ринкової ціни, ліквідація «відкатів», збільшення кількості покупців та регулярний дохід у Державний бюджет і бюджети лісових господарств.

 Сировина для рудстійки реалізується на аукціонах майданчика ТБ УЕБ

На майданчику ТБ «Українська енергетична біржа» сировину для рудстійки (деревину хвойних порід) формують у лоти об’ємом від 150 куб. м. та за ціною від 200 тис. грн. Тут ви можете знайти найрізноманітніші лісоматеріали від вітчизняних лісових господарств, прибуток яких від початку продажу лісу на Прозорро.Продажі перевищив 366 млн. грн.

Звертайтеся до наших менеджерів за телефоном (044) 337-77-65. Вони допоможуть вам зареєструватися на майданчику, взяти участь в аукціоні та зробити переможну ставку.

Використовуйте Email-розсилку, а також Telegram-бот ТБ «УЕБ». За допомогою них ви можете відсортувати торги за різними фільтрами.

Майданчик sale.ueex.com.ua також запрошує вас долучитися до нашої сторінки у Facebook.