Придбати техсировину для ВТП з сосни на електронному майданчику ТБ УЕБ

Починаючи з лютого 2020 р. великі партії (від 150 куб. м) техсировини для ВТП державні та приватні підприємства деревообробної галузі купують на аукціонах Прозорро.Продажі. Раніше подібні угоди укладалися безпосередньо з лісгоспами, однак ця процедура супроводжувалася численними порушеннями.

01 лютого 2020 р. в дію вступила Постанова «Про початок пілотного проекту з продажу необробленої деревини на електронних торгах». За новими правилами, щонайменше 25% від місячного обсягу заготівлі лісу, зокрема техсировини для ВТП із сосни, українські лісгоспи зобов’язуються реалізовувати на спеціальних майданчиках на зразок ТБ «Українська енергетична біржа».

Де використовується техсировина для ВТП?

Сировина для внутрішньо-технічних потреб представляє собою неочищену від кори деревину, яку використовують на різних промислових виробництвах. На торгах Прозорро.Продажі можна придбати техсировину для ВТП з дерев хвойних або листяних порід, а також їх суміші. За своїми фізичними властивостями цей вид лісоматеріалів ще не являється дровами, однак їх також не можна віднести до пиловника або балансу.

На рівні з круглим лісом, деревна сировина для внутрішньо-технічних потреб має власні ринки збуту. Її якість визначають наступні параметри:

  • стандартизація розміру (довжина, діаметр);
  • механічні (багато сучків, викривлення стовбуру);
  • фізичні (наявність гнилі, обвуглених або трухлявих ділянок);
  • санітарні (рівень радіаційного або хімічного забруднення у зоні заготовки техсировини для ВТП);
  • екологічні (стан навколишнього природного середовища).

Відповідно до нових нормативів, в обов’язковому порядку до аукціонів Prozorro.Sale долучаються найбільші лісозаготівельні господарства, річний прибуток яких перевищує 10 мільйонів гривень. Уся деревина, у тому числі і техсировина для ВТП з сосни, ялини, дубу, вільхи, липи, берези, осики, тополі, черешні, поки що формується лише у великі лоти – об’ємом від 150 куб. м або з початковою вартістю від 200 тис. грн.

Купити техсировину для ВТП з сосни пропонує майданчик ТБ «Українська енергетична біржа»

Система Прозорро.Продажі – унікальний інструмент, який дозволяє швидко та економічно виправдано реалізовувати значну кількість комунальних, державних та приватних активів. За чотири роки на акредитованих майданчиках, таких як sale.ueex.com.ua, відбулося 314 тис. прозорих торгів, до яких долучилося більше 22 000 учасників. Неодноразово у подібних торгах перемагали клієнти саме нашого майданчика: з 29,9 млрд. грн. прибутку вони сплатили до бюджетів різних рівнів більше 2 млрд. грн.

В Україні продаж лісу на відкритих аукціонах Prozorro.Sale стартував надзвичайно успішно. До проекту вже долучилися більше 400 учасників, а прибуток, отриманий від реалізації необробленої деревини, у тому числі техсировини для ВТП з сосни та дерев інших порід, склав 305 млн. грн.

Якщо вас цікавлять електронні аукціони з продажу лісу, а конкретно -  технічної сировини для внутрішніх потреб, телефонуйте нашим консультантам - (044) 337-77-65. Підпишіться на Email-розсилку та Telegram-бот ТБ «УЕБ» і вчасно дізнавайтеся про запуск нових торгів. Також стежити за актуальними новинами ви можете на нашій офіційній сторінці у Facebook.

title__
message_time__
m_text__ vibtn__