Техсировину ХВ від вітчизняних лісгоспів можна придбати на майданчику ТБ УЕБ

Техсировина хвойна – поширений лісоматеріал у різноманітному виробництві. Її реалізація, як і іншої деревини, відбувається на відкритих та загальнодоступних аукціонах у системі Прозорро.Продажі.

Якщо ви хочете продати чи придбати сировину на електронних торгах деревиною, зробити це можна, зареєструвавшись на майданчику ТБ «Українська енергетична біржа».

 Різноманітність хвойної техсировини та її реалізація на Prozorro.Sale

Техсировина хвойна – покрита корою деревина для промислового використання. Може застосовуватися для виробництва трісок чи призначатися для палива.

Якщо ліс-кругляк має добре помітні річні шари, то він належить до хвойних порід. Їм притаманна така особливість через те, що пізня (достигла) деревина темніша, ніж рання. Також властивістю цих порід є те, що в них відсутні судини, а серцевинні промені настільки вузькі, що не помітні неозброєним оком. Деякі представники хвойних мають смоляні ходи.

Така техсировина має різні масштаби використання і господарське значення. За цими показниками хвойні породи розташовують за наступним порядком: сосна, ялина, модрина, смерека, кедр. Лоти з цією деревиною ви можете знайти на електронних аукціонах Прозорро.Продажі на майданчику ТБ «Українська енергетична біржа».

Сосна є досить міцним та смолистим лісоматеріалом, що добре обробляється за допомогою різального інструменту. Її відносять до м’яких порід. Ця порода широко використовується як декоративна завдяки слідам від сучків, що розташовані у хаотичному порядку, та теплому жовтуватому відтінку. 

Сосна – один із найпопулярніших лотів у системі Prozorro.Sale, адже вона поширена на території України та є досить доступною. Крім того, що цю породу застосовують у будівництві, з неї виготовляють різноманітні меблі (шафи, полиці, ліжка), а також двері та сходи. Єдиним мінусом сосни є те, що на поверхні можуть утворитися вм’ятини через механічні ушкодження.

Ялина є м’якою породою із незначною смолянистістю. Вона виступає замінником сосни та добре піддається обробці. Ялина – основний матеріал для виготовлення целюлози і балансів (деревної маси) у стружковому виробництві.

Міцнішим лісоматеріалом є модрина, яка важче піддається обробці. Вона має незвичайний малюнок сіро-жовтого та червоно-коричневого кольору, а також плями від сучків. Модрина – тверда і в’язка порода зі щільною структурою, яка майже не деформується. Найчастіше використовується при створенні несучих конструкцій та перекриттів.

 Техсировина хвойна продається на аукціонах майданчика ТБ УЕБ

На майданчику ТБ «Українська енергетична біржа» ви маєте можливість знайти лоти із ХВ техсировиною та позмагатися на електронних аукціонах. Обирайте потрібну деревину в Прозорро за допомогою фільтрів на сайті sale.ueex.com.ua.

Також використовуйте для пошуку лотів зручний Telegram-бот та звертайтеся за допомогою до наших фахівців. Телефонуйте на гарячу лінію (044) 337-77-65. Для того, щоб бути в курсі всіх подій та новин нашого майданчика, долучайтеся до сторінки ТБ «УЕБ» у Facebook.