Техсировина мл – продаж лісу на офіційному майданчику Прозоро.Продажі

Техсировина м’яко-листяних порід – це круглі лісоматеріали (колоди), як правило з корою, але повністю очищені від сучків. Переважно їх отримують з вільхи, верби, берези, тополі, липи або осики. В залежності від умов договору, таку сировину можуть доставляти у колотому вигляді.

Техсировина мл – характеристики, сфера використання даних лісоматеріалів

Техсировина м’яко-листяних порід практично позбавлена аромату. Характерний запах з’являється лише під час розпилювання або подальшої переробки. Такі лісоматеріали ідеально підходять для оздоблення стін, обшивки стелі, створення перегородок. Підлога, сходи, будь-які декоративні елементи всередині будинку виглядатимуть відмінно, якщо їх виготовити з деревини м’яко-листяних порід.

Наприклад, техсировину з осики зручно обробляти. Вона відрізняється крихкою структурою, відтак найдрібніші деталі легко пошкодити ще на етапі підготовки матеріалу. М’яко-листяна техсировина з таких дерев добре підходить для виробництва фанери, сірників, целюлози, сувенірної упаковки. Деревина, отримана з вільхи, досить м’яка, пружна та легка. Більша частина заготовленої сировини використовується у якості дров.

Раніше для купівлі лісу, зокрема техсировини мл, потрібно було шукати зв’язки з відповідальними особами, а також доплачувати за право викупити потрібні лоти без неадекватних націнок. Вирішити ці та ряд інших проблем допомагають відкриті аукціони Прозорро.Продажі. У 2016 р. новий стартап по боротьбі з корупцією та тіньовими схемами став справжньою сенсацією. За спільної ініціативи волонтерів, громадських активістів, Міністерства розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства, ФГВФО, Нацбанку та відомої антикорупційної організації Transparency International, Україна отримала ефективний інструмент для швидкого, вигідного та повністю прозорого продажу державних активів.

На аукціонах Прозорро необроблена деревина, автомобільний транспорт, невикористовувана нерухомість, ділянки землі під забудову знаходять нових власників щодня. За чотири роки на акредитованих майданчиках, аналогічних sale.ueex.com.ua, відбулося більше 327 тис. публічних торгів, що поповнили бюджет країни на 31 350 000 000 грн. Серед конкурентів платформа ТБ «УЕБ» являється беззаперечним лідером – наші клієнти, що стали переможцями, сплатили різноманітним державним і комунальним організаціям 2,8 млрд. грн.

Купити техсировину м’яко-листяну на майданчику Прозоро.Продажі

Сьогодні придбати техсировину мл, як і інші види деревини, на онлайн-платформі ТБ «Українська енергетична біржа» можна всього в два кліки. Необхідно лише завчасно пройти просту процедуру реєстрації, обрати цікавий лот та сплатити обов’язковий гарантійний внесок.

Слідкувати за появою нових лотів з продажу лісу на Прозоро.Продажі, а конкретно – техсировини м’яко-листяної, зручно за допомогою електронної розсилки та сповіщень у нашому Telegram-боті. Для отримання додаткової консультації звертайтеся на номером (044) 337-77-65.