Аукціони з продажу необробленої деревини в Житомирі уже стартували

Клієнти офіційного майданчика системи Прозорро.Продажі ТБ «Українська енергетична біржа» активно беруть участь в аукціонах з продажу необробленої деревини в Житомирі та інших містах України. Реалізація лісоматеріалів сьогодні є дуже перспективним напрямком вітчизняної економіки, який слід розвивати.

Проведення аукціонів з продажу необробленої деревини в Житомирі на Prozorro.Sale

Лісозаготівельні компанії кожного кварталу виставляють на продаж деревину на акредитованих онлайн-майданчиках таких, як Товарна біржа «Українська енергетична біржа». Сировину вони одержують під час санітарної вирубки та розділяють її на цілі стовбури та колоди. 

Які переваги має проведення електронних аукціонів з продажу необробленої деревини в м. Житомир? Насамперед, це широка географія поширення товару завдяки онлайн-режиму та збільшення кількості учасників, а також встановлення реальної ринкової ціни за виставлені лоти.

Лісові господарства України впродовж тривалого часу керувалися у своїй діяльності застарілими нормами. Запровадження публічних аукціонів на майданчиках електронної системи Прозорро.Продажі стало справжньою революцією у сфері лісозаготівлі та деревообробки. Починаючи з лютого 2020 року брати участь в торгах лісоматеріалами можна з будь-якого куточка нашої країни, навіть вдома чи на відпочинку. Така зручна процедура вимагає тільки наявності комп’ютера чи смартфона та стабільного підключення до мережі.

Хоч деревина почала продаватися у такий спосіб тільки в цьому році, сама система успішно працює з 2016 року. Вона допомагає в реалізації державних та комунальних об’єктів, які довгий час покривалися пилом і не могли знайти своїх власників. На сьогодні вдало проведено 310 тисяч аукціонів, дохід від яких склав 29,5 млрд. грн. Реалізація лісоматеріалів поповнила державний бюджет на 223 млн. грн.

Досвід і відгуки учасників доводять, що такий вид торгів є зручним, прибутковим та вільним від корупції. Повна відкритість та вільний доступ для всіх – засади, на яких працює вся система Prozorro.Sale та майданчик ТБ «УЕБ» зокрема.

Будь-які порушення одразу набувають широкого розголосу та завдають суттєвого удару репутації учасника, адже спостерігати за торгами може будь-хто, у першу чергу контролюючі органи та представники преси.

Беріть участь в аукціонах з продажу необробленої деревини в Житомирі на майданчику ТБ УЕБ

Торгова біржа «Українська енергетична біржа» є офіційним майданчиком ДП «Прозорро.Продажі». Реєструйтесь на сайті sale.ueex.com.ua та отримуйте миттєвий доступ до аукціонів з продажу необробленої деревини у м. Житомир та по всій країні.

Для пошуку потрібного лота досить ввести хоча б одну з категорій: назву замовника, регіон, код підприємства, дату, бюджет чи статус.

Наші спеціалісти нададуть вам усю необхідну підтримку, ознайомлять з процесом проведення торгів та приведуть вас до перемоги. Телефон гарячої лінії – (044) 337-77-65. 

Ви будете почувати себе ще комфортніше, підключивши Telegram-бот майданчика. Він допоможе обрати аукціон та не проґавити його.

title__
message_time__
m_text__ vibtn__