замовитити консультацію щодо викупу кредиту
EN UA
+ 38 (044) 337-77-65
гаряча лінія
акредитований майданчик
Переглянути лоти

Актуальні аукціони за напрямками

НЕРУХОМІСТЬ
АВТОМОБІЛІ
КРЕДИТИ

Лого sale.ueex.com.ua

І половина 2018 року - ТБ "Українська енергетична біржа" лідирує в системі Прозорро


Вже пройшло майже 1,5 роки після повноцінного впровадження системи Прозорро.Продажі в процес реалізації активів збанкрутілих банків.

Разом з тим вже понад рік функціонує й аналогічний пілотний проект з реалізації майна державних та комунальних підприємств.

Протягом зазначеного періоду в системі було реалізовано активів на загальну сумму 6.5 млрд грн, майже 30% з яких було продано через ТБ "Українська енергетична біржа", яка й лідирує в загальному заліку станом на 1 липня 2018 року.

"Ми вже тривалий час займаємо І місце з реалізації банківських активів, оскільки багаторічний досвід наших фахівців дозволяє якісно супроводжувати клієнтів під час всього процесу викупу нерухомості, авто чи права вимоги за кредитним договором" - повідомив Олександр Коваленко, генеральний директор біржі.

"Українська енергетична біржа функціонує на багатьох ринках, особливо ресурсних та енергетичних, тому має прекрасний досвід й можливість залучати до аукціонів учасників, які здатні підвищити ефективніть торгів системи Прозорро.Продажі з реалізації державного майна. Для прикладу, за результатами травня 2018 року біржа стала беззаперечним лідером з металобрухту".

Для додаткових коментарів: etm@ueex.com.ua; + 38 (044) 337-77-65

Завантаження основних довідників ...

Електронний цифровий підпис накладено. Перевірити підпис
Електронний цифровий підпис відсутній.
Необхідно накласти електронний цифровий підпис. Накласти підпис
Варто пам’ятати, що є обмеження стосовно розміру файлу – не більше 50 МБ.
Обрати файл
T. 1 позиція
title__
tenderID__
message_time__
m_text__ vibtn__