Заготівля лісу та його продаж на аукціонах майданчика ТБ УЕБ

Заготівля лісу – це повалення дерев та подальша їх розробка на колоди або відрізки без сучків (хлисти). Цей процес відбувається на заздалегідь обраній площі, що може називатися по-різному – лісосіка, дроворубка, ділянка тощо.

Лісозаготівля також передбачає вибіркову вирубку необхідних дерев за розмірами чи певними властивостями із господарських міркувань. Це може бути сухостій або ліс, пошкоджений вітром. Також таку процедуру застосовують при прорідженні молодняку.

Купити необроблену деревину сьогодні стало зручно і легко завдяки переведенню цього напрямку на Прозорро.Продажі та реалізації лісу на електронних аукціонах. Долучайтеся до них, попередньо зареєструвавшись на майданчику ТБ «Українська енергетична біржа».

 Заготівля лісу – де та як вона відбувається

При заготівлі лісу рубка дерев може проводитися у кілька способів: суцільна вирубка (підряд) або вибірково в кілька прийомів. Після цього на виділеній площі мають залишити деревину відомої породи або розмірів.

Таку територію лісозаготівельники розташовують на відстані від населених пунктів. Ці умови передбачають необхідність облаштування тимчасових приміщень для робітників. Це дозволяє економити час на переміщення працівників. 

Для успіху у процесі заготівлі лісу потрібно, щоб саме досвідчені фахівці, які знають вимоги ринку та споживача до лісоматеріалів, виконували розробку хлистів на сортименти. При належній організації цього багатогранного процесу кожна частина деревини буде оцінена відповідно до її якостей і реальної вартості.

Основним лісовим ресурсом є деревина, яку заготовляють відповідно до заходів з оздоровлення лісів. Площа стиглих насаджень за останні 5 років зросла в 1,5 раз. Отже, збільшився і запас деревини.

Лісозаготівля має вестися згідно з природозберігаючими технологіями. Серед техніки на підприємствах використовуються лісовозні причепи, автопоїзди з гідроманіпуляторами, ланцюгові бензопили.

 Проведення заготівлі лісу та його реалізація на майданчику ТБ УЕБ

Процес заготівлі лісу пов’язаний із його рубкою. Цей процес має на меті екологічні завдання поновлення лісу й отримання лісопродукції. Результатом лісозаготівлі є одержання деревної сировини, яка в подальшому реалізується на публічних аукціонах у системі Прозорро.Продажі в значних обсягах. 

Лісівники формують лоти об’ємом від 150 куб. м. або вартістю від 200 000 грн. На торги лісом у Прозоро може зареєструватися кожен охочий на майданчику ТБ «Українська енергетична біржа».

Ми пропонуємо до ваших послуг зручний сайт sale.ueex.com.ua, на якому ви швидко знайдете потрібні торги за відповідними параметрами, та кваліфікований супровід аукціону. Звертайтеся з питаннями до наших менеджерів за телефоном (044) 337-77-65.

Відсортувати торги та отримувати миттєві сповіщення ви можете за допомогою Telegram-бота ТБ «УЕБ». Крім того, підключайте регулярну Email-розсилку та долучайтеся до офіційної сторінки нашого майданчика у Facebook.