logo-prozorro акредитований майданчик

Купити землю через аукціон в Україні на Прозоро.Продажі

З 01 липня 2021 року купити землю на аукціоні зможе кожен охочий українець. Нарешті питання реалізації ділянок сільськогосподарського призначення буде закрите, а всі політичні спекуляції щодо цієї теми втратять свою актуальність.

Купити земельну ділянку на аукціоні можна буде уже незабаром

Крапка у довготривалій дискусії щодо ринку землі була поставлена рік тому, коли Президент В. Зеленський підписав Закон про обіг с/г ділянок. Однак початок торгів землею відклали на рік через неоднозначні погляди на тему і відсутність повноцінної законодавчої бази.

Цього часу було достатньо для уряду, щоб підготувати низку важливих нормативно-правових актів. Одним із них є Закон про децентралізацію землі, що значно спрощує та робить більш ефективним процес управління аграрними угіддями. А також нещодавно було прийнято на законодавчому рівні ще одне важливе рішення – продаж ділянок сільськогосподарського призначення буде проходити на електронних аукціонах. 

До участі у них допускаються поки що виключно фізичні особи резиденти України. Кожен може отримати у свою власність наділ площею до 100 га. А уже із 2024 року приєднаються до них юридичні особи за умови, що вони належать українцям. Щодо іноземних інвестицій, то питання поки що залишається відкритим. Його вирішення проведуть громадяни на найближчому референдумі. 

Експерти міжнародного рангу оцінюють рішення про відкриття ринку землі в Україні як значний прорив. Експерти прогнозують зростання ВВП на 1,5% вже за перші 5 років роботи реформи агросектору. Загальна площа угідь складає 41,5 млн. га. Наша країна має значні потужності для розвитку сільського господарства. А це в майбутньому забезпечить їй економічну стабільність та процвітання.

Готуючись до того, щоб купити земельну ділянку на аукціоні, пройдіть швидку реєстрацію на одному з електронних майданчиків системи Прозорро.Продажі, наприклад, ТОВ «Українська енергетична біржа». Завдяки торгам у режимі онлайн ви не станете жертвою корупційних махінацій чи дискримінації, і ваша угода буде на 100% безпечною.

Купити землю через аукціон на майданчику Прозорро.Продажі

Проблема, яка турбувала українців весь цей рік, була вирішена 18 травня. У цей день уряд погодив процедуру проведення аукціонів з продажу землі. Електронні торги на Прозорро.Продажі докорінного змінять підхід до реалізації с/г угідь.

Завдяки офіційним майданчикам, серед яких ТОВ «Українська енергетична біржа», процес торгів проходить по-справжньому незаангажовано, об’єктивно та на конкурентній основі. Система Prozorro.Sale уже майже 5 років доводить, що Україна здатна подолати корупцію. Жодних хабарів, дерибанів та домовленостей. Усе відбувається під пильним громадським контролем. Більше 40 млрд. грн. принесли до держбюджету прозорі торги.

Долучайтеся до клієнтів майданчика sale.ueex.com.ua, щоб купити землю через аукціони. Отримуйте сповіщення про нові лоти, налаштувавши зручні боти у Viber і Telegram. Новини читайте на сторінці Facebook ТОВ УЕБ.