В Полтаві купити ліс-кругляк сосни за вигідними цінами можна на майданчику ТБ УЕБ

Скориставшись майданчиком Торгової біржі «Українська енергетична біржа», ви можете купити кругляк сосни в Полтаві. З 01 лютого 2020 року кожен бажаючий може стати учасником публічного аукціону. З цього дня вступила у дію постанова уряду № 1178, що передбачає обов’язкову реалізацію частини необробленої деревини, заготовленої великими лісовими господарствами, у системі Прозорро.Продажі.

 Чому варто купувати ліс-кругляк у Полтаві через систему Prozorro.Sale

ДП «Прозорро.Продажі» разом з Міністерством енергетики та захисту довкілля, а також Державним агентством лісових ресурсів і Офісом ефективного регулювання BRDO створили і дали хід проекту, відповідно до якого необроблена деревина має формуватися у великі лоти та продаватися на онлайн-аукціонах. Участь у них може взяти кожен охочий через акредитовані майданчики на зразок ТБ «УЕБ».

Такі зміни покликані ліквідувати тіньовий ринок, на який припадає чимала частка лісоматеріалів. У минулому році вона складала 20%.

Раніше купити ліс-кругляк у Полтаві від лісгоспів можна було лише за прямими договорами, і, на жаль, тут не йшлася мова про чесність та неупередженість даної процедури. Фактичні обсяги продажів та дохід компаній приховувався від громадськості, чим користувалося чимало корупціонерів. Занижуючи ціни для окремих покупців, вони отримували солідні хабарі. Наслідком цього стало збагачення чиновників та збитки підприємств.

Усі ці негативні явища були усунені завдяки співпраці лісозаготівельних компаній та майданчиків електронної системи Прозорро.Продажі

 Купуйте ліс-кругляк сосни в м. Полтава на майданчику ТБ УЕБ

Тепер ви можете здійснювати купівлю кругляка сосни в Полтаві і Полтавській області на абсолютно рівних та об’єктивних умовах.

Завдяки тому, що до кінця торгів імена учасників не розкриваються, а система автоматично визначає переможця, ніхто не може впливати на результат аукціону.

Торгова біржа «Українська енергетична біржа» має успішний досвід у проведенні аукціонів з продажу необробленої деревини. Сума доходу від нашого майданчика на сьогодні складає більше 8 млн. грн. Загальний прибуток від продажу лісоматеріалів вже перетнув позначку у 220 млн. грн.

 Продам дуб-кругляк у Полтаві за ринковими цінами

Працівники майданчика ТБ “Українська енергетична біржа” завжди готові прийти на допомогу потенційним покупцям, роз’яснити їм роботу системи Прозорро.Продажі, підібрати вигідний аукціон. Тому, якщо ви хочете купити чи продати дуб-кругляк в Полтаві або будь-яку іншу деревину, звертайтеся за телефоном (044) 337-77-65. Менеджери майданчика sale.ueex.com.ua дадуть відповідь на будь-яке ваше питання.

Про появу нових лотів вас миттєво сповістить наш Telegram-бот. Підключайте його вже зараз. Дізнаватися нову інформацію про ринок лісоматеріалів ви можете на нашій сторінці у Facebook. А на YouTube-каналі ТБ «Українська енергетична біржа» ви знайдете інструкції щодо участі в торгах.

Ми щодня вдосконалюємось та покращуємо наш сервіс, щоб вам було комфортно брати участь в аукціонах. Працюйте із досвідченими професіоналами та отримуйте бажаний лот за вигідною ціною.